Käivitamisel on Eesti esimene professionaalne aktimodelliagentuur “Eesti Aktimodell” ja sotsiaalvõrgustikest tuntud võimalustega veebikeskkond aktimodell.ee – mis viib kokku alasti kehaga seotud erinevad osapooled ja aitab leida nii aktimodellidele võimalusi kui ka fotograafidele, videotootjatele, kunstnikele, agentuuridele, koolitustele, üritustele, ettevõtetele… aktimodelle.

Kuna inimeste, ettevõtete “maitsed” ja vajadused on erinevad, siis seetõttu sobivad modellideks kõik inimesed, kes tunnevad end alasti olles mugavalt, olenemata vanusest ja kehaehitusest.

Lisaks on oodatud ka kehaosamodellid. Kui tekib küsimus, et kus neid vaja läheb? Peamiselt kunstis, ilumaailmas, meditsiinis…

Modelliagentuur “Eesti Aktimodell” erineb tavalistest modelliagentuuridest ka veel selle poolest – et, ei ole ealisi ja kehalisi piiranguid ja võimaldab:

  • osapooltele koostööharjutust ja klubilist tegevust;
  • osapooltel liituda erinevate huvigruppidega ja luua ise uusi;
  • leida koostööpartnereid;
  • jagada oma portfooliot ja osaleda foto- ja videokonkurssidel;
  • koostöö tulemusi esitada pildipanka, meediakanalitele;
  • koostöö-tiimidele tasustatud tellimustöid.

Vajadus sellise aktimodelliagentuuri vastu on olnud Eesti turul juba ammu kuid nagu ikka, paljud lahendused saavad alguse, kui endal suurem, kiirem vajadus tekib ja mujalt seda ei saa. Kuna nii alasti kehakultuur, kunst kui ka naturismiturismiturundus vajavad aktimodelle, siis sellest vajadusest lähtuvalt sai arendus käima pandud.

Varasemalt on Eesti Naturismi eestvedaja Don Simon Tompel korraldanud 10 aasta jooksul hulgaliselt aktifotograafiaga seotud klubilist tegevust, festivale, laagreid, rahvusvahelisi näituseid, firmaüritusi ja töötubasid. Tegutsenud ka agendina ja vahendanud modelle fotograafidele, üritustele ja ettevõtetele.

Aktimodelliagentuuri ja veebikeskkonda aktimodell.ee opereerib elustiili- ja isikuturundusettevõte Lifestyles Marketing OÜ.

Huvi korral võta ühendust Facebookis Don Simon Tompel või e-postiga kontakt@aktimodell.ee