Eesti Naturism

Kogukonnaportaal - Sotsiaalvõrgustik - Üritused

Kategooria

Eestvedaja

Lõunaeestlane.ee: Kas Eesti tulevik on naturism?

Lõunaeestlane.ee avaldas Eesti Naturismi pressiteate põhjal artikli oma pealkirja ja sisukokkuvõttega: Kas Eesti tulevik on naturism? Eesti mees Don Simon Tompel pakub välja lahenduse

Eesti Naturismi eestvedaja avas oma personaalse kodulehe

10 aastat plaanis olnud koduleht sai valmis 2 nädalaga, tänu rahvusvahelisele naturismiarendusele. See on valdkond, kus eestvedaja taustinfo on olulisem, kui mõnes teises valdkonnas. Vaata kodulehte tompel.eu.

Naturismi arendamise plaan

Minu nimi on Don Simon Tompel ja alustan käesolevast aastast (2019) oma elustiili- ja isikuturundusettevõttega Lifestyles Marketing OÜ rahvusvahelise naturismi ja naturismiturismi arendamist, seda nii Eestis, Soomes kui ka ülemaailmselt. Postitusest saad teada, miks see teema mulle oluline on, millised on minu korraldatavad teenused, mis on töös ja plaanis.

Innovatsiooniga juurte juurde

Muudame naturismi nudismi asemel taas ehedaks naturismiks. Teeme kitsa ringi turunduse asemel laia ringi turundust. Seome teema ühiskonnaga. Toome naturismi ka loodusrahvaste pärimuskultuuri, folkloori ja kõiki muid teemasid, mis seotud loomulikkuse, looduse ja inimesega. Alasti olemine ei ole eesmärk vaid loomulik naturismiga kaasas käiv võimalus.

10/35 Intervjuu: Simpel

Valik 35-st Eesti Naturismi kogukonna liikme Simpeli liitumisküsimuste vastustest. Intervjuu on täies mahus nähtav privaatses Eesti Naturismi kogukonnas EstNatNet (Estonian Naturism Network).

© 2019 Eesti Naturism & Lifestyles Marketing Oü & Don Simon Tompel

Üles ↑

Skip to content