Eesti Naturism

Kogukonnaportaal - Sotsiaalvõrgustik - Üritused

Kategooria

Turism

Eestist võib saada üks maailma parimatest naturismimaadest

Eestist võib saada üks maailma parimatest naturismimaadest, sest meie eestlaste iidne rahvuskultuur maausk on tegelikult ka naturism. Kaasaja Eesti kultuuriruumis on loodussõbralikkus, roheline mõtlemine, vaimsed huvid pidevas tõusujoones ja meil on hästi arenenud SPA-de võrgustik ning hea looduskeskkond maaturismi, grupiturismi arenguks. Alasti keha on Eesti ühiskonnas tavaline.

Eesti Naturismi eestvedaja algatab naturismiturismiklastri

Eesti Naturismi eestvedaja Don Simon Tompel (Simpel) algatab nii Eesti naturismi kui ka rahvusvahelise naturismiturismi edendamiseks naturismiturismiklastri, millega on oodatud liituma nii turismiettevõtted, -organisatsioonid, maatalud kui ka kultuurikorraldajad.

Miks naturismiturism – alasti puhkus on Eestile oluline?

Naturism on sotsiaalne ehk kogukondlik elustiil, mistõttu broneeritakse tavaliselt kogu maja, saun, puhkekeskus… Ligi pooled naturistidest käivad välisriikides puhkamas ja naturismiüritustel. Eesti on selles valdkonnas veel avastamata ja pakub uudsust, uudishimu. Alasti puhkus – naturismiturism on üks valdkondadest, mis võimaldab korraldada turismi ükskõik millisel aastaajal ja nii tasakaalustada ka Eesti turismi sesoonsust.

© 2019 Eesti Naturism & Lifestyles Marketing Oü & Don Simon Tompel

Üles ↑

Skip to content