Eesti Naturism

Kogukonnaportaal - Sotsiaalvõrgustik - Üritused

Kategooria

Uudised & Teated

Kanal2 Reporter kajastas järvelaagrit

Kanal2 Reporter kajastas rahvusvahelist Eesti Naturismi Järvelaager 2019, mis toimus 10.-12. augustil Pärnumaal, Tõhela Järve Puhkekülas.

Seoses sellega, et Facebook piiras Don Simon Tompeli kasutajakonto võimalusi – ei toimi Eesti Naturism Facebookis 8. septembrini 2019. Ei saa vastata kirjadele ja võtta gruppi vastu uusi liikmeid. Kui on küsimusi, saada e-post eesti@naturism.ee

Eesti Naturismi arenguks on vaja eestlaste aktiivsemat osalemist

Kui Eesti Naturismi & kogukonnaportaali vastu on eestlastel väike huvi, siis jätkab Eesti Naturism tõenäoliselt vaid maandumislehena – esmase infona turistidele. Eesti Naturism jätkab teenuste osutamisega välismaistele huvigruppidele, organisatsioonidele. Teenusteks turundus ja üritused.

Eesti Naturismi Järvelaagri info jõudis ka Brasiiliasse, Rio de Janeirosse

Brasiillased tõlkisid info inglise keelest.

Pressiteade: Eestlaste iidne rahvuskultuur muudab naturismimaailma

Eestist saab alguse, ära unustatud vana, ehk rohkem kui 5000 aastat kujunenud eestlaste rahvuskultuuri põhimõtetele baseeruv – uus naturismikäsitlus, kus keskendutakse alastioleku asemel rohkem pärandkultuurile, vaimsetele praktikatele, ühistegevustele ja rahvusvahelisele koostööle nii naturismiturunduse, -kultuuri kui ka -turismi valdkonnas.

KUKU raadio intervjuu: Don Simon Tompel

21. juunil 2019 toimus KUKU raadio intervjuu Eesti Naturismi eestvedaja Don Simon Tompeliga. Intervjueeris Siiri Mihkelson. Intervjuu pikkus 9:36.

Aktimodellidele on järvelaagris osalemine 40% soodsam!

Sooduspakkumine kehtib paaridele, peredele, naistele.
Soodustuse väljateenimiseks tuleb osaleda turundusmaterjali loomisel, vähemalt ühe töötunniga; Modell on vähemalt viiel (5) turunduspildil ja järvelaagri järelkajastus videoklipis.

Ingliskeelne Eesti Naturism on avatud

18. juunil ehk täna sai avatud ka ingliskeelne Eesti Naturismi veebikeskkond Estonian Naturism. Arendus, sisustamine jätkub. Oodatud on ka ingliskeelsed artiklid ja muu naturismiga seotud meediasisu.

Pressiteade: Eestis pannakse käima rahvusvaheline naturismikogukond, -portaal ja -turism

Eesti Naturism kutsub ülemaailmselt kokku naturiste, alasti kehakultuuri austajaid, artiste – et panna käima uus naturismikogukond, kogukonnaportaal naturism.ee, sotsiaalvõrgustik EstNatNet ja naturismiturism. Esimene rahvusvaheline Eesti Naturismi kogukonna kokkutulek toimub 10.-12. augustil Pärnumaal. Kahepäevane järvelaager toimub iga ilmaga ja räägitakse eesti, vene, inglise ja soome keeles.

Vajame naturismiüritustele juhti/juhte. Vajalik eesti, inglise ja vene keele oskus. Kontakt eesti@naturism.ee

Eesti Naturismi eestvedaja avas oma personaalse kodulehe

10 aastat plaanis olnud koduleht sai valmis 2 nädalaga, tänu rahvusvahelisele naturismiarendusele. See on valdkond, kus eestvedaja taustinfo on olulisem, kui mõnes teises valdkonnas. Vaata kodulehte tompel.eu.

Vajame naturismiturunduseks modelle, fotograafe, videograafe.

Vajame peremodelle

Vajame nii naturismiturunduseks, Eesti Naturismi Järvelaagrisse kui ka aktimodelliagentuuri “Eesti Aktimodell” (aktimodell.ee) peremodelle. Peremodellideks loeme lapsevanemaid (ema ja isa) koos 1-3 lapsega.

aktimodell.ee – aktimodelliagentuur & sotsiaalvõrgustik

Käivitamisel on Eesti esimene professionaalne alasti kehale spetsialiseerunud agentuur ja sotsiaalvõrgustikest tuntud võimalustega veebikeskkond Aktimodell.ee, mis viib kokku alasti kehaga seotud erinevad osapooled ja aitab leida nii aktimodellidele võimalusi kui ka fotograafidele, videotootjatele, kunstnikele, agentuuridele, koolitustele, üritustele, ettevõtetele… aktimodelle.

Eesti Naturismi eestvedaja algatab naturismiturismiklastri

Eesti Naturismi eestvedaja Don Simon Tompel (Simpel) algatab nii Eesti naturismi kui ka rahvusvahelise naturismiturismi edendamiseks naturismiturismiklastri, millega on oodatud liituma nii turismiettevõtted, -organisatsioonid, maatalud kui ka kultuurikorraldajad.

© 2019 Eesti Naturism & Lifestyles Marketing Oü & Don Simon Tompel

Üles ↑

Skip to content