Kas kõik järvelaagris osalejad ei olegi modellid?

Ei ole. Nii nudistide kui ka naturistide hulgas on hulk neid inimesi, kelle jaoks on alasti olemine loomulik aga samas on väga oluline ka privaatsus – olgu selleks põhjuseks töökoht, hirm ühiskonna arvamuse või muu. Samas on inimesi, kelle jaoks alasti olemine on sama tavaline nagu riietes ja ei pelga end ka avalikult alasti näidata. Tavaliselt on sellisteks inimesteks kunsti- ja meelelahutusvaldkonna inimesed. Kuid üha rohkem on ka tavalisi – laiema ringi inimesi. Tegelikult on ju alasti keha Eesti kultuuriruumis tavaline.

Kuna nii naturismiturundus, kogukonnaportaal Eesti Naturism kui ka koostööpartnerid – kes pakuvad naturistidele võimalusi, vajavad meediamaterjale – on ka modellidel väga tähtis roll. Modellinduse üheks lisaboonuseks on tavaliselt ka see, et nii saab paremini uusi kogemusi ja nähtavust, et leida uusi sõpru, koostööpartnereid… On ju naturism ikkagi seltskondlik… ja igaüks vajab omale sobivat seltskonda vastavalt huvidele.

Modellide abi on väga vajalik!

Pildi- ja videomaterjali läheb vaja nii järvelaagri järelkajastuseks kui ka tulevaste ürituste, naturismivõimaluste, artiklite… illustreerimiseks. Lisaks vajavad aktimodelle ka fotokunstnikud, kehamaalijad…

Korraldaja sõlmib modellidega lepingu, kus on kirjas ka foto- ja videomaterjali kasutamise, avalikustamise tingimused. Kui aktimodell teeb koostööd fotokunstniku, kehamaalijaga, siis sõlmivad artistid omavahel veel täiendava lepingu.

On võimalik teha ka nii, et modell ei jää kergelt ära tuntav ehk siis nägu, tätoveeringut ei avalikustata. Peremodelle (ema, isa, laps) võib jäädvustada ka näiteks tagantvaates ja kaugelt.

Kuidas saada soodushinda?

Need, kes on ostnud järvelaagrisse pileti alates aprillist ja on osalenud Eesti Naturismi Järvelaager 2019 – modellina naturismi turunduspiltide ja -videode loomisel – võivad saada täishinnaga osalemistasust kuni 40% raha tagasi. Need, kes ei ole veel piletit ostnud aga plaanivad seda teha ning osaleda modellina, saavad pileti ostmisel modellihinna koodiga “modell”.

Soodustuse tingimused:

  • Sooduspakkumine kehtib paaridele, peredele, naistele;
  • Soodustuse väljateenimiseks tuleb osaleda turundusmaterjali loomisel, vähemalt ühe töötunniga;
  • Modell on vähemalt viiel (5) turunduspildil ja järvelaagri järelkajastus videoklipis.

Soodushinnad

Kui täishinnad on: Paar (mees+naine) 180EUR; Üksik naine 100EUR; Üksik mees 130EUR. Siis soodushinnad on: Paar (mees+naine) 108EUR; Üksik naine 60EUR. Kuni 16. aastased lapsed koos vanematega on tasuta.